See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: leveren van chemicaliën
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de levering van chemicaliën voor de vergistingsinstallaties en de waterzuiveringsinstallatie gelegen aan de Oostmalsebaan 72A te 2960 Brecht.
Interne Kennung: VERW 2025 - levering chemicaliën
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VERW 2025 - levering Technisch ijzersulfaat
Beschreibung: Technisch ijzersulfaat zonder anti-klontertoevoeging.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VERW 2025 - levering Technisch azijnzuur
Beschreibung: Technisch azijnzuur min. 70% vol.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VERW 2025 - levering PAC 18
Beschreibung: Polyaluminiumchloride 18.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: VERW 2025 - levering Polymeer 851 BC-I of SKS 7642
Beschreibung: Ontwateringspolymeer voor digestaat (Flocculant) van het type 851 BC-I of SKS 7642.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: VERW 2025 - levering polymeer Calflock P-1508
Beschreibung: Ontwateringspolymeer (Flocculant) voor waterzuivering-slib van het type Calflock P-1508.
Interne Kennung: 5