2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna kotle na biomasu a výstavba FVE
Beschreibung: dodávka a instalace nových zařízení – výměna kotle na biomasu a výstavba FVE, jejichž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti výrobní a skladovací haly č.06 zadavatele Zadavatel umožňuje dílčí plnění předmětu veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: Část 1 – kotel na biomasu (dále jen „část 1“) Část 2 – výstavba FVE (dále jen „část 2“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – kotel na biomasu
Beschreibung: dodávka a instalace nových zařízení – výměna kotle na biomasu, jejímž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti výrobní a skladovací haly č.06 zadavatele Část 1 – kotel na biomasu (dále jen „část 1“)
Interne Kennung: Část 1 – kotel na biomasu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – výstavba FVE
Beschreibung: dodávka a instalace nových zařízení – výstavba FVE, jejímž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti výrobní a skladovací haly č.06 zadavatele Část 2 – výstavba FVE (dále jen „část 2“).
Interne Kennung: Část 2 – výstavba FVE
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage