2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz świadczenie usług utrzymania narzędzi informatycznych przeznaczonych do obsługi procesów kontrolingowych oraz obiegu dokumentów, wraz z dostawą infrastruktury serwerowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa, wdrożenie oraz świadczenie usług utrzymania narzędzi informatycznych przeznaczonych do obsługi procesów kontrolingowych oraz obiegu dokumentów, wraz z dostawą infrastruktury serwerowej, w zakresie i na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 716490-2025
Interne Kennung: MKUO ProNatura ZP/NO/44/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa, wdrożenie oraz świadczenie usług utrzymania narzędzi informatycznych przeznaczonych do obsługi procesów kontrolingowych oraz obiegu dokumentów, wraz z dostawą infrastruktury serwerowej, w zakresie i na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji, którego szczegółowe zasady, sposób oraz zakres w jakim Zamawiający ma prawo do skorzystania z tego prawa określa załącznik nr 6 do SWZ - projektowane postanowienia umowy