2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přemístění haly pro OTV a zřízení integrovaného pracoviště OTV a ST v rámci OŘ Praha - Dodatek č. 9 (část 2)
Beschreibung: Předmětem stavby „Přemístění haly pro OTV a zřízení integrovaného pracoviště OTV a ST v rámci OŘ Praha“ je: • zhotovení stavby dle zadávací dokumentace, • zpracování Realizační dokumentace stavby, • vypracování Dokumentace skutečného provedení stavby včetně geodetické části. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234180 Bau von Eisenbahnwerkstätten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45111100 Abbrucharbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45234112 Bau von Eisenbahndepots, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Přemístění haly pro OTV a zřízení integrovaného pracoviště OTV a ST v rámci OŘ Praha
Interne Kennung: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223200 Bauliche Anlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45111100 Abbrucharbeiten, 45234112 Bau von Eisenbahndepots, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen