808205-2025 - Ergebnis
Niederlande – Pflegearbeiten für Sportplätze – Raamovereenkomst onderhoud natuurgras sportvelden
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst onderhoud natuurgras sportvelden
BeschreibungHet werk bestaat in hoofdlijn uit het onderhouden van natuurgras sportvelden en eventuele bijkomende werkzaamheden. Het werk moet op volgende locaties worden uitgevoerd: - Sportpark "sv Houten" Oud Wulfseweg 2, 3992 LT Houten - Sportpark "FC Delta Sports'95" Kruisboog 2, 3994 AE Houten - Sportcomplex "De Meerpaal" Veerwagenweg, 3991 LN Houten - Sportpark Den Eng "vv 't Goy" Tuurdijk 33, 3997 MS 't Goy - Sportpark "vv Schalkwijk" Kloostergaarde 10, 3998 KD Schalkwijk zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung874557
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungHet betreft één opdracht.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging overeenkomst.