808265-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Stromfreileitungen – DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
BeschreibungPředmětem je DNS (prodloužení stávajícího DNS) na zajištění dodávek trakčního materiálů a náhradních komponentů pro potřeby zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung394794-2020
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů