See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inburgering Tweede taalaanbieder
Beschreibung: De gemeente Tilburg heeft het voornemen om met WerkVloerTaal B.V. een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van de B1- en Zelfredzaamheidsleerroute per 1-1-2026 voor een periode van 15 maanden met optie tot verlengen van 9 maanden. De overeenkomst wordt aangegaan door middel van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging. omvang
Interne Kennung: 2025/126/ECA/LS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Tweede taalaanbieder Inburgering
Beschreibung: De gemeente Tilburg heeft het voornemen om met WerkVloerTaal B.V. een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van de B1- en Zelfredzaamheidsleerroute voor een periode van 15 maanden met optie tot verlengen van 9 maanden. De overeenkomst wordt aangegaan door middel van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging. omvang
Interne Kennung: 1