80839-2026 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – PNG – Platforma nové generace sdružení CARDS II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPNG – Platforma nové generace sdružení CARDS II
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky „PNG – Platforma nové generace sdružení CARDS“ je poskytnutí licence nebo práva k nasazení a používání komplexní integrované služby pro správu a zpřístupnění knihovních a elektronických zdrojů pro Platformu nové generace (PNG) výzkumných knihoven sdružených v projektu CARDS ve formě hostované služby SaaS (Software as a Service) („Systém“) a poskytnutí dalších plnění, které jsou výslovně uvedeny v Technické specifikaci a seznamu Členských institucí
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 48810000 Informationssysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 72300000 Datendienste, 72317000 Datenspeicherung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 72300000 Datendienste, 72317000 Datenspeicherung, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy na plnění předmětu Veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k ukončení Smlouvy o dílo jiným způsobem než řádným splněním, a to nejpozději do doby ukončení (provedení) 1. Implementační vlny v rámci realizace Základní dodávky Systému dle Smlouvy o dílo. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje využití opčního práva na poskytnutí dalších služeb ze strany vybraného dodavatele v rozsahu Služeb rozvoje v průběhu plnění Smlouvy o dílo. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na Veřejnou zakázku spočívající v právu rozšíření počtu Členských institucí užívajících Systém na základě Smluvní dokumentace o Potenciální Členské instituce.