See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bircza w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j.:Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa i nasiennictwa oraz łowiectwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bircza w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2025 r. - 31.12.2025 r. Wewnętrzny identyfikator: SA.270.97.2025.
Vorherige Bekanntmachung: 642931-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art.138 ust.2 pkt.1opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89, o ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 04/1 - Leśnictwo Łodzinka - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Łodzinka obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 05/1 - Leśnictwo Leszczawa - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Leszczawa obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 07/1 - Leśnictwo Sierakośce - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Sierakośce obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 12/1 - Leśnictwo Trójca - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Trójca obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 14/1 - Leśnictwo Wojtkówka - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Wojtkówka obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 16/1 - Leśnictwo Jureczkowa - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jureczkowa obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.