See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinální a technické plyny II. 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky medicinálních a technických plynů a pronájem obalů a dalšího příslušenství.
Interne Kennung: VZ-2025-000451
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase, 44612200 Gastanks, 24100000 Gase, 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff, 24111900 Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Medicinální plyny II.
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky medicinálních plynů a zároveň pronájem obalů.
Interne Kennung: VZ-2025-000541-04
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase, 24110000 Technische Gase, 44612200 Gastanks, 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff, 24111900 Sauerstoff
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace
Los: LOT-0003
Titel: Medicinální plyny I.
Interne Kennung: VZ-2025-000541-03
Los: LOT-0002
Titel: Medicinální plyny z ATC N01AX63
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky medicinálních plynů z ATC skupiny N01AX63 a zároveň pronájem obalů a materiálu
Interne Kennung: VZ-2025-000541-02
Los: LOT-0001
Titel: Medicinální a technické plyny
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky medicinálních a technických plynů a zároveň pronájem obalů.
Interne Kennung: VZ-2025-000541-01