808418-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – DAS Finance & Control
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Finance & Control
BeschreibungWelkom op het DAS voor de inhuur van personen op het werkgebied FInance & Control voor Yonder te Tilburg. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse personen ingehuurd in naar verwachting de volgende functies: - Administratief medewerkers - Controllers - Treasurers - Financieel adviseurs - Deskundigheid op gebied van financiële processen - Financieel managers - Fiscaal specialisten Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inhuur van personen op het werkgebied FInance & Control die nodig is voor een organisatie als Yonder met ca. 13000 leerlingen en ca. 1300 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
808418-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – DAS Finance & Control
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Finance & Control
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1