See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de levering van toneelverlichtingsapparatuur en toebehoren voor de zalen van het Paleis voor Schone Kunsten in Brussel
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de levering van toneelverlichtingsapparatuur en toebehoren voor de zalen van het Paleis voor Schone Kunsten in Brussel. De leveringen die het voorwerp van deze overheidsopdracht uitmaken, zijn onder meer: ledspot voor theater, tv en tournee gemotoriseerde ledspot met wash compact professionele ledspot (type Profile) multifunctionele gemotoriseerde ledspot ledspot met gemotoriseerde zoom multifunctionele ledtheaterspot autonome uplight spot IP 65
Interne Kennung: BOZ– APPAREILS D’ECLAIRAGE DE SCENE ET ACCESSOIRES - 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BOZ– APPAREILS D’ECLAIRAGE DE SCENE ET ACCESSOIRES - 2026 - 1
Beschreibung: PERCEEL 1: Gemotoriseerde verlichtingstoestellen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BOZ– APPAREILS D’ECLAIRAGE DE SCENE ET ACCESSOIRES - 2026 - 2
Beschreibung: PERCEEL 2: Statische verlichtingstoestellen
Interne Kennung: 2