See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering leerstraffen So-Cool en Tools4U tbv de Raad voor de Kinderbescherming
Beschreibung: De Raad voor de Kinderbescherming (Rvd) wenst middels deze aanbesteding te komen tot een overeenkomst per perceel voor uitvoering van de leerstraffen So-Cool en Tools4U. De opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1: Uitvoering leerstraf So-Cool Noord-Nederland; Perceel 2: Uitvoering leerstraf So-Cool Zuid–Nederland; Perceel 3: Uitvoering leerstraf Tools4U Noord–Nederland; Perceel 4: Uitvoering leerstraf Tools4U Zuid–Nederland.
Interne Kennung: 5337948
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure voor sociale en andere specifieke diensten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitvoering leerstraf So-Cool Noord-Nederland
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Uitvoering leerstraf So-Cool Zuid-Nederland
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Uitvoering leerstraf Tools4U Noord-Nederland
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Uitvoering leerstraf Tools4U Zuid-Nederland
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 5337948
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Procedure voor sociale en andere specifieke diensten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4