2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2024-0225 - RVV attentieborden
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding wil gemeente Amsterdam RVV attentieborden bij één opdrachtnemer inkopen inclusief beheer en onderhoud. Opdrachtnemer levert, plaatst en levert bedrijfsklaar op binnen de Raamovereenkomst; • RVV attentieborden bestaande uit; o RVV attentiebord met alternerende verlichting met; ▪ Eén of twee pictogrammen; ▪ Eén of twee onderteksten; ▪ Met of zonder accu-pack; o Verlichte RVV attentieborden met onderlicht; Aanvullend op de bovenstaande leveringen wordt er een Onderhoudsovereenkomst gesloten voor 8 jaar (plus maximaal 7x1 jaar) waarin de Opdrachtnemer zorgt voor; • Preventief en correctief onderhoud RVV attentieborden; • Aanleveren storingsrapportages;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34920000 Straßenausrüstung, 45233290 Installation von Straßenschildern, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000