2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych, rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych, w tym hotelowych, ubezpieczenia w kraju i za granicą oraz usług konferencyjno-gastronomicznych
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia podstawowego (gwarantowanego) jest świadczenie przez okres 24 miesięcy kompleksowej usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych (zgodnie ze standardami International Air Transport Association (IATA) - Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Lotniczego), rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych, w tym hotelowych, ubezpieczenia w kraju i za granicą oraz usług konferencyjno-gastronomicznych w ramach bieżących potrzeb Zamawiającego i obejmuje zapewnienie przez Wykonawcę w szczególności: 1.1 biletów lotniczych na trasach krajowych i zagranicznych, 1.2 miejsc noclegowych, w tym w hotelach, w kraju i poza granicami Polski, 1.3 polis ubezpieczeniowych związanych z podróżami (ubezpieczenie podróżne), 1.4 pośrednictwa w uzyskaniu wiz, 1.5 usług konferencyjno-gastronomicznych; 2 W ramach opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp (dalej „Opcja”), Zamawiający zastrzega sobie prawo do wydłużenia okresu realizacji i obowiązywania Umowy maksymalnie o okres kolejnych 24 miesięcy, jeśli Zamawiający nie wykorzysta w podstawowym okresie obowiązywania umowy środków przeznaczonych na jej sfinansowanie, przy czym wydłużenie to może zostać dokonane wielokrotnie, każdorazowo na okres nie krótszy niż 3 miesiące. 3 Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania w całości lub części Opcji. Z tytułu niezrealizowania w całości lub części Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu. 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia - dalej: „OPZ”) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy - dalej: "PPU").
Interne Kennung: DOA-GSZP.291.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 66514120 See-, Luftfahrt- und sonstige Transportversicherungen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia podstawowego (gwarantowanego) jest świadczenie przez okres 24 miesięcy kompleksowej usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych (zgodnie ze standardami International Air Transport Association (IATA) - Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Lotniczego), rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych, w tym hotelowych, ubezpieczenia w kraju i za granicą oraz usług konferencyjno-gastronomicznych w ramach bieżących potrzeb Zamawiającego i obejmuje zapewnienie przez Wykonawcę w szczególności: 1.1 biletów lotniczych na trasach krajowych i zagranicznych, 1.2 miejsc noclegowych, w tym w hotelach, w kraju i poza granicami Polski, 1.3 polis ubezpieczeniowych związanych z podróżami (ubezpieczenie podróżne), 1.4 pośrednictwa w uzyskaniu wiz, 1.5 usług konferencyjno-gastronomicznych; 2 W ramach opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp (dalej „Opcja”), Zamawiający zastrzega sobie prawo do wydłużenia okresu realizacji i obowiązywania Umowy maksymalnie o okres kolejnych 24 miesięcy, jeśli Zamawiający nie wykorzysta w podstawowym okresie obowiązywania umowy środków przeznaczonych na jej sfinansowanie, przy czym wydłużenie to może zostać dokonane wielokrotnie, każdorazowo na okres nie krótszy niż 3 miesiące. 3 Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania w całości lub części Opcji. Z tytułu niezrealizowania w całości lub części Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu. 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone w OPZ oraz w PPU.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp, Zamawiający zastrzega sobie prawo do wydłużenia okresu realizacji i obowiązywania Umowy maksymalnie o okres kolejnych 24 miesięcy, jeśli Zamawiający nie wykorzysta w podstawowym okresie obowiązywania umowy środków przeznaczonych na jej sfinansowanie, przy czym wydłużenie to może zostać dokonane wielokrotnie, każdorazowo na okres nie krótszy niż 3 miesiące. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania w całości lub części Opcji. Z tytułu niezrealizowania w całości lub części Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu.