808490-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computerunterstützung und -beratung – Analýzy a implementace nadstavbových aplikací SAP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnalýzy a implementace nadstavbových aplikací SAP
BeschreibungCílem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále také jen jako „DNS“) dle ustanovení § 138 a násl. ve spojení s ustanovením § 58 ZZVZ na zajištění provozu a podpory systému SAP. Zadavatel rozdělil dynamický nákupní systém podle § 138 odst. 1 ZZVZ na 2 kategorie: Kategorie 1: Analýzy - Předmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na analýzy, studie proveditelnosti, které se budou vázat na strategii rozvoje SAP. Případně také analýzy rizik a dopadů, blíže viz příloha č. 5 – Technická specifikace zadávací dokumentace (dále jen „ZD“). - Předpokládaná hodnota za 4 roky činí: 1.500.000,- Kč (slovy: jeden milion pět set tisíc korun českých) bez DPH. Kategorie 2: Implementace aplikačních nadstaveb SAP - Předmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na implementaci aplikačních nadstaveb SAP, jako je například portál zaměstnance, docházka, schvalovací procesy (dovolená, práce z domova, služební cesty), blíže viz příloha č. 5 – Technická specifikace ZD. - Předpokládaná hodnota za 4 roky činí: 8.000.000,- Kč (slovy: osm milionů korun českých) bez DPH. Dodavatel je oprávněn podat žádost o účast do obou z uvedených kategorií tohoto DNS nebo do kterékoliv z nich samostatně. V rámci každé kategorie dynamického nákupního systému zadavatel bude vyzývat k podání nabídky všechny dodavatele zařazené v dané kategorii v souladu s ustanovením § 141 odst. 1 ZZVZ, vyjma dodavatelů, u kterých byly naplněny důvodu pro nevyzývání k podání nabídky podle ustanovení § 140 odst. 4 ZZVZ. Zadavatel sděluje, že komunikace mezi zadavatelem a účastníkem (resp. dodavatelem) bude v souladu s § 211 odst. 3 zákona probíhat elektronickými prostředky, a to zejména prostřednictvím elektronického systému JOSEPHINE (josephine.proebiz.com), přičemž zadavatel bude přihlížet i ke komunikaci uskutečněné prostřednictvím datové schránky či e-mailové korespondence opatřené elektronickým podpisem. Žádosti o účast se podávají výhradně prostřednictvím systému JOSEPHINE, kde budou probíhat i jednotlivé minitendry v rámci zavedených kategoriích a to včetně aktivního prolinku na systém JOSEPHINE - https://josephine.proebiz.com/cs/tender/40567/summary Odkaz na profil zadavatele: https://profily.proebiz.com/verejne-zakazky/5736 Skrze profil zadavatele NENÍ možné podávat žádosti o účast.
Vorherige Bekanntmachung248957-2023
Interne KennungVZ05/2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie 1: Analýzy
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na analýzy, studie proveditelnosti, které se budou vázat na strategii rozvoje SAP.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelKategorie 2: Implementace aplikačních nadstaveb SAP
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na implementaci aplikačních nadstaveb SAP, jako je například portál zaměstnance, docházka, schvalovací procesy (dovolená, práce z domova, služební cesty).
Interne Kennung2