2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky arktické nafty
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s obnovením soutěže na zajištění dodávek arktické nafty tř. 2.
Interne Kennung: N006/25/V00036784
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si vyhrazuje právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření Rámcové dohody, a které budou mít vliv na dodání Předmětu koupě: - opravit zjevné chyby v textu Rámcové dohody – v případě, že nemají vliv na obsah a podstatu smluvního závazku, zejména pravopisné chyby a překlepy, nesprávné odkazy na ustanovení této Rámcové dohody nebo právní předpisy, formální nesrovnalosti v označení smluvních stran, dokumentů nebo příloh. - změnit/přidat místo dodání - v případě, že v průběhu Rámcové dohody dojde ke vzniku nových provozoven, organizačních jednotek nebo jiných míst výkonu činnosti Kupujícího, které budou odpovídat charakteru a účelu původního místa dodání. Nové místo dodání se musí nacházet na území České republiky a musí být přiměřeně dostupné z hlediska logistiky a nezpůsobit Kupujícímu nepřiměřené náklady. - upravit způsob výpočtu maximální jednotkové ceny (P) - v případě, že Unipetrol Index Czech (UIC), na který se Rámcová dohoda odkazuje, přestane být veřejně dostupný nebo přestane být zveřejňován, nebo dojde ke změně metodiky výpočtu indexu, která by mohla mít podstatný vliv na výpočet maximální jednotkové ceny, nebo bude index nahrazen jiným indexem obdobného charakteru a účelu. V takovém případě bude Kupující oprávněn nahradit původní index jiným veřejně dostupným indexem, který nejlépe odpovídá původnímu účelu výpočtu maximální jednotkové ceny, nebo dohodnout s Prodávajícím nový způsob výpočtu ceny, který bude přiměřený a objektivní. - prodloužit dobu trvání Rámcové dohody o maximálně 24 měsíců – v případě že se změní energetická politika státu spočívající v prodloužení provozu hnědouhelných elektráren a provozovny Kupujícího, které měly být původně uzavřeny budou na základě této změny provozovány déle, než se původně plánovalo. Prodávající musí být o této změně informován minimálně 90 kalendářních dní před uplynutím původní doby trvání smlouvy. Toto prodloužení může být provedeno pouze za podmínky, že nebude vyčerpán celkový finanční objem Rámcové dohody.