808575-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Software-Unterstützung – Zajištění servisní podpory IS VEMA pro MZ ČR a vybrané OSS resortu MZ
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění servisní podpory IS VEMA pro MZ ČR a vybrané OSS resortu MZ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je správa elektronického informačního systému Vema v resortu MZ včetně maintenance, která mimo jiné zahrnuje poskytování update a zajištující legislativní rozvoj systému, tedy že IS Vema bude po celou dobu trvání smlouvy v souladu s platnými právními předpisy České republiky a technickými normami vztahujícími se k předmětu jeho plnění, přičemž se účastník zavazuje provádět všechny své závazky vyplývající ze smlouvy tak, aby nenarušil a zejména zajistil řádný provoz IS Vema. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung21/21
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
LosLOT-0001