2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT vybavení odborných učeben
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky je zaměřen na vybavení odborných tříd IT zařízením, a to na 2 pracovištích školy (Komenského 754/3 a Dlouhá 221/6, 412 01 Litoměřice). Přesný soupis vybavení a jeho technických parametrů je uveden v příloze č. 4
Interne Kennung: IT vybavení odborných učeben
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001