See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej wraz z usługą dystrybucji i przesyłu ciepła oraz dostawa wody do budynków będących we władaniu Miasta Rydułtowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej wraz z usługą dystrybucji i przesyłu ciepła do budynków będących we władaniu Miasta Rydułtowy. Dostawa ciepła na lata 2026 – czas nieoznaczony obejmuje 29 obiektów. Planowane zużycie ciepła dla przedmiotowych budynków w okresie 48 miesięcy wynosi: 36 080 GJ Moc zamówiona dla przedmiotowych budynków wynosi 2,4061 MW (w tym na c.o. - 1,86269 MW, c.w.u. – 0,51241 MW, wentylacja – 0,031 MW) Budynki rozliczane są w taryfach A3, A2 i A5. 2) Dostawa wody do budynków będących we władaniu Miasta Rydułtowy Dostawa wody na lata 2026 – czas nieoznaczony obejmuje 5 obiektów: 1. Publiczne Przedszkole nr 3, 2. Publiczne Przedszkole nr 4, 3. Budynek komunalnych ul. Ofiar Terroru 78, 4. Portiernia SRK ul. Ofiar Terroru 76A, 5. Zewnętrzna instalacja odbiorcza zasilająca hydrant p.poż i strzelnicę sportową. Planowane zużycie wody dla przedmiotowych budynków w okresie 48 miesięcy wynosi: ok. 7 100 m3.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciepła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej wraz z usługą dystrybucji i przesyłu ciepła do budynków będących we władaniu Miasta Rydułtowy Dostawa ciepła na lata 2026 – czas nieoznaczony obejmuje 29 obiektów: a) Urząd Stanu Cywilnego, b) Publiczne Przedszkole Nr 2, c) Publiczne Przedszkole Nr 3, d) Publiczne Przedszkole Nr 4, e) Szkoła Podstawowa Nr 1, f) Szkoła Podstawowa Nr 2, g) Szkoła Podstawowa Nr 3, h) Szkoła Podstawowa Nr 4, i) Budynek komunalny ul. Plebiscytowa 37, j) Budynki komunalne ul. Wojciecha Korfantego 1, 3, 5, k) Budynek komunalny ul. Romualda Traugutta 273, l) Hala sportowa ul. Gen. Józefa Bema 126C, m) Budynki komunalne os. Karola 11-20, n) Budynek komunalny ul. os. Karola 21, o) Budynek komunalny ul. Gen. Józefa Bema 103A, p) Budynek komunalny ul. Raciborska 242, q) Budynek komunalny ul. Raciborska 244, r) Budynek komunalny ul. Raciborska 427, s) Budynek komunalny ul. Ofiar Terroru 78. Planowane zużycie ciepła dla przedmiotowych budynków w okresie 48 miesięcy wynosi: 36 080 GJ Moc zamówiona dla przedmiotowych budynków wynosi 2,4061 MW (w tym na c.o. - 1,86269 MW, c.w.u. – 0,51241 MW, wentylacja – 0,031 MW) Budynki rozliczane są w taryfach A3, A2 i A5. 2) Dostawa wody do budynków będących we władaniu Miasta Rydułtowy Dostawa wody na lata 2026 – czas nieoznaczony obejmuje 5 obiektów: 1. Publiczne Przedszkole nr 3, 2. Publiczne Przedszkole nr 4, 3. Budynek komunalnych ul. Ofiar Terroru 78, 4. Portiernia SRK ul. Ofiar Terroru 76A, 5. Zewnętrzna instalacja odbiorcza zasilająca hydrant p.poż i strzelnicę sportową. Planowane zużycie wody dla przedmiotowych budynków w okresie 48 miesięcy wynosi: ok. 7 100 m3.
Interne Kennung: BP.271.000019.2025