2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht van leveringen bij openbare procedure van de productie van meubels, vitrines met geïntegreerde verlichting, podiums, scheidingswanden, zitbanken en hands-on-elementen, evenals de installatie on site voor de tijdelijke tentoonstelling ‘CHALLENGE’ van het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen
Beschreibung: Vervaardiging van meubilair, scheidingswanden, zitplaatsen en vitrines met geïntegreerde verlichting, podia en mechanische interactieve elementen zoals beschreven in dit bestek, en de installatie ervan ter plaatse voor de tijdelijke tentoonstelling “CHALLENGE” van het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen
Interne Kennung: 2025/CHALLENGE/MOB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 44111400 Farben und Wandbekleidungen, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 44112300 Trennwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/CHALLENGE/MOB - 1
Beschreibung: Vervaardiging van meubilair, scheidingswanden, zitplaatsen en vitrines met geïntegreerde verlichting, podia en mechanische interactieve elementen zoals beschreven in dit bestek, en de installatie ervan ter plaatse voor de tijdelijke tentoonstelling “CHALLENGE” van het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen.
Interne Kennung: 1