2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbestrijding incl. vegen op verhardingen Stede Broec
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: - Beheersen overgroei randen; - Onkruidbeheersing op gesloten verhardingen; - Onkruidbeheersing op elementenverhardingen; - Onkruidbeheersing op ongebonden verhardingen; - Afvalbeheersing op verhardingen; - Bijkomende algemene werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan 2 keer worden verlengd, respectievelijk met 3 jaar en 2 jaar.