See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet SAP DMLT diensten migratie S/4HANA
Beschreibung: DUO maakt sinds 2006 gebruik van SAP als kernsysteem voor financiële en logistieke processen. Voor de uitvoering van specifieke werkzaamheden met betrekking tot Data Management & Landscape Transformation (DMLT) is specialistische SAP-dienstverlening noodzakelijk. De omvang van de opdracht betreft de migratie van 4 SAP systemen naar S/4 HANA met een totale doorlooptijd van 2 jaar.
Interne Kennung: IUCN25110370
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1