See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odběr pohonných hmot 2026 – střediska Česká Lípa, Dubá, Jablonné v Podještědí, Mimoň, Nový Bor, Frýdlant, Český Dub
Beschreibung: Tato Veřejná zakázka je rozdělena na 7 procesně samostatných částí dle § 35 ZZVZ dle jednotlivých středisek zadavatele. Bližší vymezení jednotlivých částí je uvedeno v zadávací dokumentaci. Veřejná zakázka je rozdělena podle územního principu – v rámci každé části zadavatel poptává možnost odběru pohonných hmot. Místem plnění je provozovna dodavatele. Předmětem tohoto zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro střediska Česká Lípa, Dubá, Jablonné v Podještědí, Mimoň, Nový Bor, Frýdlant, Český Dub. Pohonné hmoty musí odpovídat aktuálně platným technickým normám, zejm. normě ČSN EN 590 (motorová nafta) a normě ČSN EN 228+A1(Natural 95). Od 1. 12. do 28. 2. předmětem dodávek může být dle požadavků zadavatele motorová nafta arktická dle ČSN EN 590 s filtrovatelností nižší než -32°C - v klimatických podmínkách arktického nebo extrémně studeného klima. Odběrovými kartami se rozumí: i) osobní karty – obsahují tzv. osobní identifikátor, tj. jméno řidiče. Tuto kartu si ponechává příslušný řidič. Zadavatel uvádí, že osobní karty budou dodávány dle aktuálních provozních potřeb zadavatele; ii) karty vozidel – obsahují všechny další potřebné údaje. Tato karta se ponechává ve vozidle. Osobní karty i karty vozidel musí být spárovány. Více viz ZD.
Interne Kennung: Odběr pohonných hmot 2026 - střediska Česká Lípa, Dubá, Jablonné v Podještědí, Mimoň, Nový Bor, Frýdlant, Český Dub
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 – Středisko Frýdlant
Beschreibung: Předmětem části číslo 6 Veřejné zakázky je o je čerpání pohonných hmot (motorové nafty) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Předmětem této části zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro Středisko Frýdlant. Adresa střediska: Vrchlického 475, 464 01 Frýdlant Předpokládaný objem motorové nafty: 415 000 l Počet odběrových karet – karty vozidel: 25 Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 6 – Středisko Frýdlant
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Středisko Česká Lípa
Beschreibung: Předmětem části 1 Veřejné zakázky je odběr pohonných hmot – motorové nafty a Natural 95 (resp. Benzin BA95) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Předmětem této části zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro Středisko Česká Lípa. Adresa střediska: Konopeova 2723, 470 01 Česká Lípa Předpokládaný objem motorové nafty: 450 000 l Předpokládaný objem benzinu: 3 000 l Počet odběrových karet – karty vozidel: 47 Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 1 – Středisko Česká Lípa
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Středisko Dubá
Beschreibung: Předmětem části číslo 2 Veřejné zakázky je čerpání pohonných hmot (motorové nafty) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Předmětem této části zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro Středisko Dubá. Adresa střediska: Malá Strana, 471 41 Dubá Předpokládaný objem motorové nafty: 25 000 l Počet odběrových karet – karty vozidel: 10 Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 2 – Středisko Dubá
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Středisko Jablonné v Podještědí
Beschreibung: Předmětem části číslo 3 Veřejné zakázky je čerpání pohonných hmot (motorové nafty) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Předmětem této části zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro Středisko Jablonné v Podještědí. Adresa střediska: Švermova 380, 471 25 Jablonné v Podještědí Předpokládaný objem motorové nafty: 170 000 l Počet odběrových karet – karty vozidel: 10 Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 3 – Středisko Jablonné v Podještědí
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Středisko Mimoň
Beschreibung: Předmětem části číslo 4 Veřejné zakázky je čerpání pohonných hmot (motorové nafty) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Předmětem této části zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro Mimoň. Adresa střediska: křižovatka Baarova a Silnice II/268, 471 24 Mimoň Předpokládaný objem motorové nafty: 55 000 l Počet odběrových karet – karty vozidel: 10 Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 4 – Středisko Mimoň
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Středisko Nový Bor
Beschreibung: Předmětem částí číslo 5 Veřejné zakázky je o je čerpání pohonných hmot (motorové nafty) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Předmětem této části zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro Středisko Nový Bor. Adresa střediska: Revoluční 583, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Předpokládaný objem motorové nafty: 770 000 l Počet odběrových karet – karty vozidel: 30 Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 5 - Středisko Nový Bor
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 – Středisko Český Dub
Beschreibung: Předmětem části číslo 7 Veřejné zakázky je o je čerpání pohonných hmot (motorové nafty) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Předmětem této části zadávacího řízení je odběr pohonných hmot pro Středisko Český Dub. Adresa střediska: Český Dub náměstí, 463 43 Český Dub Předpokládaný objem motorové nafty: 300 000 l Počet odběrových karet – karty vozidel: 15 Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 7 – Středisko Český Dub