2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki HMMWV, z podziałem na 2 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki HMMWV, z podziałem na 2 części: Część nr 1 - Części zamienne do pojazdów marki HMMWV. Część nr 2 - Szyby/okna do pojazdów marki HMMWV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy. • Załącznik nr 1a - Formularz cenowy dla części 1-2. • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1-2. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części 1-2. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.98.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Części zamienne do pojazdów marki HMMWV.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki HMMWV, z podziałem na 2 części: Część nr 1 - Części zamienne do pojazdów marki HMMWV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy. • Załącznik nr 1a - Formularz cenowy dla części 1-2. • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1-2. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części 1-2. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.98.2025 część 1
Haupteinstufung (cpv): 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Szyby/okna do pojazdów marki HMMWV.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki HMMWV, z podziałem na 2 części: Część nr 2 - Szyby/okna do pojazdów marki HMMWV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy. • Załącznik nr 1a - Formularz cenowy dla części 1-2. • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1-2. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy dla części 1-2. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.98.2025 część 2