See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobývání černého uhlí včetně souvisejících prací
Beschreibung: Předmětem plnění je dobývání černého uhlí včetně obslužných činností (dozor nad plynulým chodem pasových dopravníků), jakož i práce související s přípravou porubů (vybavování), údržbou důlních děl a likvidací porubů, s odstraňováním závažných událostí a nebezpečných stavů v dole.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dobývání černého uhlí včetně souvisejících prací 2023-2025