2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie/ unieszkodliwianie odpadów pochodzących z: obiektów Urzędu Gminy Zabierzów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie/ unieszkodliwianie odpadów pochodzących z: obiektów Urzędu Gminy Zabierzów, każdorazowo wskazywanych przez Zamawiającego, świetlic środowiskowych, koszy na przystankach autobusowych, koszy ulicznych i parkowych, sprzątania terenu Park&Ride, a także Dolin: Aleksandrowickiej, Bolechowickiej, Brzoskwinki, Kobylańskiej, Kluczwody oraz terenu dawnego kamieniołomu w Zabierzowie, akcji „sprzątania świata”, likwidacji dzikich wysypisk oraz usuwania odpadów z prac porządkowych w sołectwach, a także z siedzib ochotniczych straży pożarnych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 10do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 731615-2025
Interne Kennung: ZRP.271.1.47.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie/ unieszkodliwianie odpadów pochodzących z: obiektów Urzędu Gminy Zabierzów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen