808907-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Miejsce Piastowe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Miejsce Piastowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: "Odbieranie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów, w tym pozostałości z sortowania odpadów komunalnych, odpadów selektywnie zbieranych tj. bioodpady, metal, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, papier i szkło oraz odbieranie i zagospodarowanie pozostałych selektywnie zbieranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Miejsce Piastowe". 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na dwa okresy: A. od zawarcia umowy do 31.12.2025 r. B. od 1.01.2026 do 31.12.2026 r. 3. Zakres zadania obejmuje: 1) Odbieranie odpadów komunalnych, określonych poniżej, wytworzonych na terenie Gminy Miejsce Piastowe: - pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, gromadzonych w workach: - niesegregowanych (zmieszanych) odpadów, w tym pozostałości z sortowania odpadów komunalnych, - zbieranych w sposób selektywny bioodpadów, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, papieru i szkła. 2) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, wytworzonych na terenie Gminy Miejsce Piastowe, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, gromadzonych w workach i zbieranych w sposób selektywny – popiołu, odzieży i tekstyliów. 3) Odbieranie i zagospodarowanie następujących odpadów komunalnych, wytworzonych na terenie Gminy Miejsce Piastowe, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w ramach tzw. mobilnej zbiórki odpadów: przeterminowane leki i chemikalia, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory, meble i inne odpady wielkogabarytowe. 4) Odbieranie następujących selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie Gminy Miejsce Piastowe w miejscowości Targowiska, na działce nr 1096/1: tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, metal, papier i szkło, bioodpady stanowiące części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych i ogrodów, 5) Odbieranie i zagospodarowanie następujących selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie Gminy Miejsce Piastowe w miejscowości Targowiska, na działce nr 1096/1: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki i chemikalia, odpady niebezpieczne, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony, odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, odpady tekstyliów i odzieży. 6) Odbieranie odpadów komunalnych z pojemników do selektywnej zbiórki zlokalizowanych na terenie gminy Miejsce Piastowe tj. koloru zielonego (należących do zamawiającego) odpadów ze szkła w tym odpadów opakowaniowych ze szkła, koloru żółtego (należących do wykonawcy) odpadów łącznie: metali i tworzyw sztucznych w tym odpadów metali oraz odpadów opakowaniowych z metali, odpadów tworzyw sztucznych, w tym odpadów opakowaniowych tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, koloru niebieskiego (należących do wykonawcy) odpadów z papieru w tym tektury, odpadów opakowaniowych z papieru i odpadów opakowaniowych z tektury. Odbiór będzie się odbywał w ramach tzw. „mobilnej zbiórki”. 7) Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem tj. m.in. przedkładanie zamawiającemu sprawozdań, zgodnie z dyspozycją art. 9n ucpg. 8) Kontrola właścicieli nieruchomości w zakresie zbierania odpadów komunalnych w sposób niezgodny z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejsce Piastowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, z zaznaczeniem, iż w trakcie poszczególnych okresów prowadzonej usługi - A. od zawarcia umowy do 31.12.2025 r. i B. od 1.01.2026 do 31.12.2026 r.) obowiązują odrębne zasady realizacji przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung685664-2025
Interne KennungZP.271.27.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. stanowiących nie więcej niż 10 % wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi następująca okoliczność: w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości;