809013-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Allgemeine und berufliche Bildung – Inburgering Taalonderwijs
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInburgering Taalonderwijs
BeschreibungDe gemeente Tilburg heeft het voornemen met onderwijsaanbieder Yonder een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van onderwijs in het kader van de B1- en Onderwijs-leerroute per 1-1-2026 voor een periode van 15 maanden met optie tot verlengen van 9 maanden. De overeenkomst wordt aangegaan door middel van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging. Omvang
Interne Kennung2025/128/WIN/LS
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1