2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pipetovací stanice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks Pipetovací stanice. Součástí dodávky je i doprava do místa plnění, kompletní instalace, montáž, nastavení dle požadavků pracoviště a uvedení do provozu včetně instruktáže (pro 2-5 lidí). S vítězným účastníkem bude uzavřena kupní smlouva.
Interne Kennung: 79/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001