See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej
Beschreibung: 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje : Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku przy ul. Ks. Skargi 6 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku przy ul. Ks. Skargi 7 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Bydgoskiej 24 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 przy os. Łokietka 15 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Muzeum Ziemi Krajeńskiej, przy ul. Pocztowej 14 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Nakielskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Mickiewicza 3 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Mickiewicza 3 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Dziennego Domu Pobytu, przy ul. Mickiewicza 3 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Centrum Usług Społecznych, przy ul. Gimnazjalnej 10 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji, przy ul. Krzywoustego 7A w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku zadaszonego lodowiska wraz z funkcją boiska wielofunkcyjnego, przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Krytej Pływalni Naquarius, przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku biurowego, przy ul. Pocztowej 16 w Nakle nad Notecią 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz charakterystyka obiektów określone zostały m.in. w deklaracjach zapotrzebowania mocy cieplnej oraz wnioskach o zawarcie umowy kompleksowej, stanowiących Załącznik nr 4 do niniejszego zaproszenia. 1.3. Zamawiający informuje, że po przeprowadzeniu negocjacji i udzieleniu zamówienia w prowadzonym wspólnie postępowaniu: a) Gmina Nakło nad Notecią, zawrze jedną umowę w imieniu własnym i na rzecz podmiotów wymienionych jako pozostali Zamawiający w punktach 1-4, których przedmiotem będzie kompleksowa dostawa energii cieplnej. Wykonawca na podstawie uzyskanych danych przypisze dla każdej jednostki adresata faktury VAT (podmiot trzeci w KSeF). Faktury VAT z tytułu dostawy ciepła kierowane będą bezpośrednio do wskazanej jednostki, b) Zamawiający wymienieni w punktach 5-7, posiadający osobowość prawną - zawrą odrębne umowy, których przedmiotem będzie kompleksowa dostawa energii cieplnej.
Interne Kennung: ZP.271.37.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte, 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje : Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku przy ul. Ks. Skargi 6 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku przy ul. Ks. Skargi 7 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Bydgoskiej 24 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 przy os. Łokietka 15 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Muzeum Ziemi Krajeńskiej, przy ul. Pocztowej 14 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Nakielskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Mickiewicza 3 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Mickiewicza 3 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Dziennego Domu Pobytu, przy ul. Mickiewicza 3 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Centrum Usług Społecznych, przy ul. Gimnazjalnej 10 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji, przy ul. Krzywoustego 7A w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku zadaszonego lodowiska wraz z funkcją boiska wielofunkcyjnego, przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku Krytej Pływalni Naquarius, przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Nakle nad Notecią Kompleksową dostawę energii cieplnej do budynku biurowego, przy ul. Pocztowej 16 w Nakle nad Notecią 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz charakterystyka obiektów określone zostały m.in. w deklaracjach zapotrzebowania mocy cieplnej oraz wnioskach o zawarcie umowy kompleksowej, stanowiących Załącznik nr 4 do niniejszego zaproszenia. 1.3. Zamawiający informuje, że po przeprowadzeniu negocjacji i udzieleniu zamówienia w prowadzonym wspólnie postępowaniu: a) Gmina Nakło nad Notecią, zawrze jedną umowę w imieniu własnym i na rzecz podmiotów wymienionych jako pozostali Zamawiający w punktach 1-4, których przedmiotem będzie kompleksowa dostawa energii cieplnej. Wykonawca na podstawie uzyskanych danych przypisze dla każdej jednostki adresata faktury VAT (podmiot trzeci w KSeF). Faktury VAT z tytułu dostawy ciepła kierowane będą bezpośrednio do wskazanej jednostki, b) Zamawiający wymienieni w punktach 5-7, posiadający osobowość prawną - zawrą odrębne umowy, których przedmiotem będzie kompleksowa dostawa energii cieplnej.