See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup odnowienia oraz nowych subskrypcji do posiadanego przez Lasy Państwowe oprogramowania Red-Hat Enterprise Linux dla serwerów x86
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji Red Hat Enterprise Linux zapewniającej wsparcie producenta oprogramowania na okres 3 lat od dnia 1 stycznia 2026 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZ.270.163.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup odnowienia oraz nowych subskrypcji do posiadanego przez Lasy Państwowe oprogramowania Red Hat Enterprise Linux dla serwerów x86.