See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego w Pucku (zamówienie podobne do części 9, do postępowania GD.ROZ.2710.9.2023.ZP.LW)
Beschreibung: 1 Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi konserwacji na ciekach naturalnych i kanałach, znajdujących się na terenie Nadzoru Wodnego w Pucku, polegającej na: wykoszeniu ręcznym porostów gęstych twardych ze skarp; mechanicznym koszeniu porostów ze skarp kosiarką zawieszaną na ciągniku bez względu na rodzaj porostu; wygrabieniu wykoszonych porostów ze skarp o szerokości powyżej 2,0 m; mechanicznym hakowaniu dna z wydobyciem darni korzeniowej wraz z warstwą 30 cm oblepiającego je namułu, przy zarośnięciu lustra wody powyżej 60% i złożeniu urobku na poboczu tj. w odległości około 0,5 m od górnej krawędzi koryta rzeki lub kanału; rozdrabnianiu za pomocą brony talerzowej oraz zwałowanie i wyrównanie powierzchni urobku po ułożeniu roślin i namułu oblepiającego korzenie roślin, po hakowaniu dna; ręcznym ścinaniu zagajników gęstych; wywożeniu gałęzi poza obiekt i utylizacja ich na koszt Wykonawcy robót; uporządkowaniu terenu po wykonanych pracach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia określają: a) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: G.ROZ.2710.135.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Konserwacja cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego w Pucku (zamówienie podobne do części 9, do postępowania GD.ROZ.2710.9.2023.ZP.LW)