80916-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Personenkraftwagen – Nákup automobilů pro Moravskoslezskou Technologickou Akademii, z.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup automobilů pro Moravskoslezskou Technologickou Akademii, z.s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup pěti (5) osobních automobilů (dále i „vozidlo“). Typ motoru – elektromotor. Součástí plnění budou rovněž plnění vyplývající z Přílohy č. 5 – Kupní smlouva (závazný dokument), např. doprava na místo plnění a zaškolení obsluhy či další doprovodné plnění, která jsou součástí těchto zadávacích podmínek. Vozidla musí splňovat požadavky definice nového dopravního prostředku. Nový dopravní prostředek / nové vozidlo je nově vyrobené vozidlo, které dosud nebylo registrováno v České republice ani v jiném státě, s výjimkou zkušebních či předváděcích účelů, v těchto případech nesmí doba registrace překročit 6 měsíců (bylo dodáno 6 měsíců ode dne prvního uvedení do provozu) a zároveň nesmí mít najeto více, než 6 000 km. Předmětem plnění jsou vozidla, která mají vystavené platné prohlášení o shodě prokazující schválení typu vozidla včetně alternativního pohonu. Předmětem plnění je elektromobil (BEV) - Vozidlo výhradně s elektro pohonem – bateriemi poháněný elektromobil (BEV). BEV elektromobil je poháněný pouze elektřinou z baterií, která roztáčí trakční elektromotor, tudíž k jeho pohonu není třeba žádného fosilního paliva. Baterie se dobíjejí z externích zdrojů (domácí síť, veřejné rychlonabíječky atp.). BEV elektromobil tedy přináší 100% bezemisní přepravu. Veřejná zakázka je rozdělena na pět částí: Část 1: Automobil 1 Část 2: Automobil 2 Část 3: Automobil 3 Část 4: Automobil 4 Část 5: Automobil 5 Bližší specifikace předmětu zadávacího řízení je uvedena v: Příloze č. 2 - Specifikace včetně kontrolního listu předmětu plnění (závazný dokument) Příloze č. 5 – Kupní smlouva (závazný dokument).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34144900 Elektrofahrzeuge, 34115000 Sonstige Personenkraftwagen, 39162000 Lehrmaterial, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Automobil 1
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup osobního automobilu (dále i „vozidlo“). Typ motoru – elektromotor. Součástí plnění budou rovněž plnění vyplývající z Přílohy č. 5 – Kupní smlouva (závazný dokument), např. doprava na místo plnění a zaškolení obsluhy či další doprovodné plnění, která jsou součástí těchto zadávacích podmínek. Vozidlo musí splňovat požadavky definice nového dopravního prostředku. Nový dopravní prostředek / nové vozidlo je nově vyrobené vozidlo, které dosud nebylo registrováno v České republice ani v jiném státě, s výjimkou zkušebních či předváděcích účelů, v těchto případech nesmí doba registrace překročit 6 měsíců (bylo dodáno 6 měsíců ode dne prvního uvedení do provozu) a zároveň nesmí mít najeto více, než 6 000 km. Předmětem plnění jsou vozidla, která mají vystavené platné prohlášení o shodě prokazující schválení typu vozidla včetně alternativního pohonu. Předmětem plnění je elektromobil (BEV) - Vozidlo výhradně s elektro pohonem – bateriemi poháněný elektromobil (BEV). BEV elektromobil je poháněný pouze elektřinou z baterií, která roztáčí trakční elektromotor, tudíž k jeho pohonu není třeba žádného fosilního paliva. Baterie se dobíjejí z externích zdrojů (domácí síť, veřejné rychlonabíječky atp.). BEV elektromobil tedy přináší 100% bezemisní přepravu. Více viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1: Automobil 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34115000 Sonstige Personenkraftwagen, 39162000 Lehrmaterial, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34144900 Elektrofahrzeuge, 34100000 Kraftfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Automobil 2
Interne Kennung: Část 2: Automobil 2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Automobil 3
Interne Kennung: Část 3: Automobil 3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Automobil 4
Interne Kennung: Část 4: Automobil 4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Automobil 5
Interne Kennung: Část 5: Automobil 5