See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie rozbudowy systemu HIS CliniNet wraz aktualizacją i rozbudową systemu PACS NetRaad dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozbudowy systemu HIS CliniNet wraz z aktualizacją i rozbudową systemu PACS NetRaad, użytkowanego przez Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis wykonania przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: WR-186/25/DW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001