See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji Dynatrace lub równoważnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji Dynatrace lub równoważnych, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ. 2.Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 613087-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.176.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 459410-2025 z dnia 15.07.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: 1. 500 licencji typu Host Unit na okres 36 miesięcy lub równoważnych zgodnie z pkt 4 Opisu Przedmiotu Zamówienia; 2. 1 200 000 licencji typu DEM na okres 36 miesięcy lub równoważnych zgodnie z pkt 4 Opisu Przedmiotu Zamówienia; 3. 36-miesięczna gwarancja (w tym usługi serwisowe i eksperckie) na dostarczone oprogramowanie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wsparcie Eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 300 roboczogodzin.