See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpen en drukken stedelijk informatieblad 2026 t.e.m. 2029
Beschreibung: Ontwerpen en drukken stedelijk informatieblad 2026 t.e.m. 2029
Interne Kennung: PPP0CU-8709/5416/2025/1625 - COM - stedelijk infomagazine
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/1625 - COM - stedelijk infomagazine_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
809330-2025 - Resultaat
België – Diensten in verband met het drukken – Ontwerpen en drukken stedelijk informatieblad 2026 t.e.m. 2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79820000 Diensten in verband met het drukken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 71323100 Ontwerpen van elektriciteitssystemen, 79820000 Diensten in verband met het drukken