See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego w Redzie (zamówienie podobne do części 9, do postępowania G.ROZ.2710.17.2024)
Beschreibung: 1 Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi konserwacji na kanałach, znajdujących się na terenie Nadzoru Wodnego w Redzie, polegającej na: wykoszeniu porostów gęstych twardych ze skarp kanału kosiarką bijakową. Dopuszcza się użycie innego typu kosiarek lub ręczne usunięcie porostów, z wywozem i utylizacją wykoszonych porostów na koszt Wykonawcy, hakowaniu dna - usunięciu roślinności z bryłą korzeniową, śmieci, zanieczyszczeń i namułu z dna kanału. Dopuszcza się użycie sprzętu mechanicznego lub hakowanie ręczne. Odłożenie namułu na odkład i rozplantowanie warstwą do 15 cm. Wywóz i utylizacja roślinności, śmieci, kamieni, zanieczyszczeń itp. na koszt Wykonawcy, ręcznym ścinaniu zagajników gęstych 1000 szt./ha, wywożeniu gałęzi poza obiekt i utylizacja na koszt Wykonawcy robót, uporządkowaniu terenu po wykonanych pracach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia określają: a) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: G.ROZ.2710.138.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001