Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku v souladu § 100 odst. 1 ZZVZ. Blíže viz zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to při splnění všech podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Land: Tschechien