2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering rioleringsmaterialen t.b.v. NV Irado
Beschreibung: Irado wenst één leverancier te selecteren die de levering verzorgt van rioleringsmaterialen. Dit betreffen diverse PVC, PE en HDPE materialen voor rioleringen (CPV code 44130000 - Hoofdleidingen voor riolering).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen
5. Los
Los: LOT-0000