2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrické energie na období 1.1.2026 – 31.12.2027
Beschreibung: Dodávka elektrické energie v rámci sdružených služeb dodávky elektrické energie v celkovém předpokládaném odběru 6.054,08 MWh na období od 1.1.2026 do 31.12.2027 pro město Turnov a jeho organizace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nákup dodávky elektřiny proběhl na komoditní burze POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. se sídlem Praha, Rybná 682/14 (dále jen „PXE“), neboť zákon umožňuje dle § 64 použít jednacího řízení bez uveřejnění při splnění podmínky, že jde o dodávky nabízené a kupované na komoditních burzách.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka elektřiny na období od 1.1.2026 do 31.12.2027
Interne Kennung: Dodávka elektrické energie v rámci sdružených služeb dodávky elektrické energie v celkovém předpokládaném odběru 6.054,08 MWh na období od 1.1.2026 do 31.12.2027 pro město Turnov a jeho organizace.