2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31157041: Meerjarig Onderhoud Hoofdwegennet West-Nederland Zuid
Beschreibung: Zaaknummer: 31165185 Naam project: Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal, met upgradewerkzaamheden in het beheersgebied van Rijkswaterstaat West-Nederland Zuid (WNZ), perceel Noord. Beschrijving van wijziging: Het uitvoeren van aanvullend onderzoek naar de exacte hoeveelheid en kwaliteit van de aanwezige bagger op de locaties binnen het lopende onderhoudscontract West-Nederland Zuid perceel Noord voor de jaren 2025 t/m 2027.
Interne Kennung: 31157041
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel Noord
Beschreibung: De perceelgrenzen zijn gelijk aan de geografische districtsgrenzen (Noord en Zuid). In totaal gaat het binnen perceel Noord om circa 158 kilometer auto(snel)wegen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging