2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selecteren van een studiebureau voor het ontwerp van een nieuwe hoofdexpo voor het In Flanders Fields Museum, vernieuwen verwarming en enkele infrastructurele ingrepen
Beschreibung: Doelstelling van deze procedure : - Selecteren van een studiebureau voor het ontwerpen van een nieuwe hoofdexpo (permanente tentoonstelling) voor het In Flanders Fields Museum, gekoppeld aan het voorzien van een nieuwe verwarming/ventilatie en een beperkt aantal infrastructurele ingrepen. - De herinrichting van de nieuwe hoofdexpo van het In Flanders Fields Museum vertrekt van de oproeptekst naar een nieuw In Flanders Fields Museum #3 in 2029. - Deze opdracht beoogt een selectie te maken van de ingediende kandidaturen die uitgenodigd zullen worden voor de effectieve ontwerpopdracht. Zie kwalitatieve selectie verder.
Interne Kennung: PPP088-2168/6022/2026/IFFM_01/AGBM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/IFFM_01/AGBM_1