2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst goederenvervoer over de weg
Beschreibung: Goederenvervoer over de weg heeft onder meer betrekking op afvalverwijdering, rioolwerkzaamheden, snoeien en rooien van bomen met grijperzaag, onderhoud veldwegen en straatmeubilair. Raamovereenkomst 4 jaren en 2 maal 2 optiejaren, totaal 8 jaren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezien het lokale karakter van de opdracht verwachten we een gering aantal inschrijvingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Goederenvervoer over de weg
Beschreibung: Goederenvervoer over de weg heeft onder meer betrekking op afvalverwijdering, rioolwerkzaamheden, snoeien en rooien van bomen met grijperzaag, onderhoud veldwegen en straatmeubilair. Raamovereenkomst voor de duur van 4 contractjaren en de optie om 2 maal 2 jaar te verlengen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De mogelijkheid om na de 4 contractjaren, bij tevredenheid 2 maal 2 jaar de opdracht te verlengen.