809538-2025 - Ergebnis
Polen – Pumpen und Kompressoren – Dostawa agregatu pompowego z silnikiem diesla przeznaczonego do ścieków surowych na potrzeby Oczyszczalni Ścieków w Radomiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa agregatu pompowego z silnikiem diesla przeznaczonego do ścieków surowych na potrzeby Oczyszczalni Ścieków w Radomiu
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu pompowego z silnikiem Diesla przeznaczonego do ścieków surowych w obudowie dźwiękochłonnej. 2. Parametry techniczne pompy: Max. Wydajność………………………..400m3/h Max. Podnoszenie……………………… min. 25 m Przyłącza………………………………..DN150 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w III część SWZ Postępowanie prowadzone jest w ramach Programu Ochrony Ludności Cywilnej w roku 2025
Vorherige Bekanntmachung724190-2025
Interne KennungDZ/101/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensKonieczność rozliczenia przyznanych środków finansowych do dnia 31 grudnia 2025 r
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122000 Pumpen, 42122220 Abwasserpumpen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu pompowego z silnikiem Diesla przeznaczonego do ścieków surowych w obudowie dźwiękochłonnej. 2. Parametry techniczne pompy: Max. Wydajność………………………..400m3/h Max. Podnoszenie……………………… min. 25 m Przyłącza………………………………..DN150