2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Białej Podlaskiej: Koszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na koszeniu traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Białej Podlaskiej: ZADANIE Nr 1 - na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim, drogi wojewódzkie nr 811 i 812; ZADANIE Nr 2 - na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim, drogi wojewódzkie nr 698, 816; ZADANIE Nr 3 - na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie, drogi wojewódzkie nr 806 i 813; ZADANIE Nr 4 - na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie, drogi wojewódzkie nr 803, 807, 808. Maksymalna ilość usług wynosi: 1) ZADANIE Nr 1 na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim na drogach wojewódzkich nr 811 i 812 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 469 297,55 m2, b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 469 297,55 m2, c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 202 220,00 m2, 2) ZADANIE Nr 2 na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim na drogach wojewódzkich nr 698 i 816 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 677 665,55 m2 , b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 677 665,55 m2 , c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 252 352,50 m2 , 3) ZADANIE Nr 3 na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie na drogach wojewódzkich nr 806 i 813 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 355 437,25 m2 , b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 355 437,25 m2 , c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 185 950,00 m2 , 4) ZADANIE Nr 4 na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie na drogach wojewódzkich nr 803, 807 i 808 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 627 722,65 m2 , b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 627 722,65 m2 , c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 320 870,00 m2 .
Interne Kennung: R1.ST.372.2.2026.ks
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej Ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE Nr 1 - na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim, drogi wojewódzkie nr 811 i 812
Beschreibung: 1) ZADANIE Nr 1 na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim na drogach wojewódzkich nr 811 i 812 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 469 297,55 m2, b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 469 297,55 m2, c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 202 220,00 m2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje, stosownie do art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, prawo opcji obejmujące swoim zakresem możliwość zlecenia wykonania III koszenia. Prawo opcji oznacza, że Zamawiający zleci koszenie I i II, natomiast koszenie III może zostać zlecone w zależności od potrzeb Zamawiającego. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Koszenie objęte prawem opcji zostanie zlecone w przypadku wystąpienia konieczności jego wykonania i możliwości jego sfinansowania. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie Kierownika Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białej Podlaskiej (lub jego Zastępcy) o wykonaniu zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE Nr 2 - na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim, drogi wojewódzkie nr 698, 816
Beschreibung: ZADANIE Nr 2 na terenie Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim na drogach wojewódzkich nr 698 i 816 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 677 665,55 m2 , b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 677 665,55 m2 , c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 252 352,50 m2.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje, stosownie do art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, prawo opcji obejmujące swoim zakresem możliwość zlecenia wykonania III koszenia. Prawo opcji oznacza, że Zamawiający zleci koszenie I i II, natomiast koszenie III może zostać zlecone w zależności od potrzeb Zamawiającego. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Koszenie objęte prawem opcji zostanie zlecone w przypadku wystąpienia konieczności jego wykonania i możliwości jego sfinansowania. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie Kierownika Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białej Podlaskiej (lub jego Zastępcy) o wykonaniu zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE Nr 3 - na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie, drogi wojewódzkie nr 806 i 813;
Beschreibung: ZADANIE Nr 3 na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie na drogach wojewódzkich nr 806 i 813 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 355 437,25 m2 , b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 355 437,25 m2 , c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 185 950,00 m2
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE Nr 4 - na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie, drogi wojewódzkie nr 803, 807, 808
Beschreibung: ZADANIE Nr 4 na terenie Obwodu Drogowego w Łukowie na drogach wojewódzkich nr 803, 807 i 808 a) I koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 627 722,65 m2 , b) II koszenie • na całej szerokości pasa drogowego – 627 722,65 m2 , c) III koszenie – objęte prawem opcji • na średniej szerokości do 2,5 m – 320 870,00 m2.