809643-2025 - Ergebnis
Polen – Personalcomputer – Zakup wysokowydajnych stacji analitycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wysokowydajnych stacji analitycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup 6 szt. wysokowydajnych stacji analitycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załącznikach do SWZ:
Vorherige Bekanntmachung474889-2025
Interne Kennung173/BŁiI/25/JP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup wysokowydajnych stacji analitycznych.