2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerroutes Inburgering (Z-route & B1-route)
Beschreibung: De gemeente Kampen is voornemens om een Raamovereenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer per 1 mei 2026 voor het verzorgen van de taallessen inburgering onder de Z-route en B1-route. Zie hiervoor het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 25.K.028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht valt onder de zogenaamde Sociale en Specifieke Diensten (SAS-dienst). Bij een opdrachtwaarde hoger dan € 750.000,- moet een SAS-dienst Europees worden aanbesteed. De gemeente Kampen overschrijdt de drempelwaarde van € 750.000,- excl. BTW. Dit betekent dat de aanbesteding Europees gepubliceerd moet worden op TenderNed en TED. Een openbare Europese aanbestedingsprocedure, conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012, is de best passende procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leerroutes Inburgering (Z-route en B1-route)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengopties: De Raamovereenkomst kan, eenzijdig door de Opdrachtgever, maximaal voor 3 keer voor maximaal 12 maanden per keer schriftelijk verlengd worden.