2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie majątku, mienia i odpowiedzialności Powiatu Gnieźnieńskiego wraz z Jednostkami Podległymi
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia: 1)Ubezpieczenie od wszystkich ryzyk: Powiat Gnieźnieński - budynki powiatu gnieźnieńskiego, użytkowane przez powiat gnieźnieński, - budowle (w tym mała architektura) powiatu gnieźnieńskiego, użytkowane przez powiat gnieźnieński, - wyposażenie powiatu gnieźnieńskiego, - niskocenne składniki majątku, Jednostki Podległe - budynki należące do powiatu gnieźnieńskiego, użytkowane przez Jednostki, - budowle (w tym mała architektura) należące do powiatu gnieźnieńskiego, użytkowane przez Jednostki, - wyposażenie jednostek podległych, - niskocenne składniki majątku, 2)ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i od rabunku - wyposażenie powiatu gnieźnieńskiego, - wyposażenie Jednostek, - zewnętrzne elementy budynków i budowli, 3) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego - sprzęt elektroniczny powiatu gnieźnieńskiego, - sprzęt elektroniczny jednostek podległych, 4)ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) powiatu gnieźnieńskiego 5) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) zarządcy nieruchomości, 6)ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w odniesieniu do mieszkańców placówek opiekuńczo-wychowawczych funkcjonujących w strukturze Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie, 7)ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w odniesieniu do pracowników straży rybackiej.
Interne Kennung: WA.272.33.2025.WA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001