See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I SUKCESYWNE DOSTAWY PALIW PŁYNNYCH: OLEJU NAPĘDOWEGO ON, BENZYNY BEZOŁOWIOWEJ PB 98 I PB 95 DLA MIEJSKIEGO ZAKŁADU KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W SKIERNIEWICACH
Beschreibung: 2.1) oleju napędowego określonego kodem wg CPV 09.13.42.20 – Paliwo do silników diesla, (kod CN 2710 19 44 ; kod CN 2710 20 11) standardowego i oleju o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych (paliwo diesla) w ilości szacunkowej 1 354 200 litrów ( dla temperatury referencyjnej + 15 o C). Podana ilość będzie obejmowała dostawę oleju napędowego standardowego gatunku B,D, F i oleju o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych. Dostawy oleju o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych odbywać się będą w miesiącach: grudzień, styczeń i luty - na żądanie Zamawiającego. Zapotrzebowanie odpowiednich gatunków oleju i ich ilości określane będą na cząstkowych zamówieniach Zamawiającego. 2) sukcesywne hurtowe dostawy benzyny bezołowiowej ( kod CN 2710 12 45; kod CN 2710 12 49) silnikowej 95 określonej kodem wg CPV 09.13.21.00 – Benzyna bezołowiowa w ilości szacunkowej 886 100 litrów ( dla temperatury referencyjnej + 15 o C); sukcesywne hurtowe dostawy benzyny ( kod CN 2710 12 45; CN 2710 12 49 ) silnikowej bezołowiowej 98 określonej kodem wg CPV 09.13.21.00 w ilości szacunkowej 84 100 litrów ( dla temperatury referencyjnej + 15 o C). Benzyna bezołowiowa musi posiadać właściwości fizykochemiczne zgodne z wymaganiami jakościowymi określonymi w przepisach
Interne Kennung: MZK.02.S.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001